سه‌شنبه 3 دلو|بهمن 1396 برابر با 23 جنوری 2018

اعلام فهرست 12 بهترین بازیکنان کریکت چمپینزترافی 30 جوزا|خرداد 1396

 

فدراسیون جهانی کریکت «ICC» فهرست دوازده بهترین بازیکنان دور هشتم چمپینزترافی را که به میزبانی انگلستان برگزار شده بود، اعلام کرد.

بر بنیاد معلومات صفحۀ رسمی فدراسیون کریکت جهانی، این فهرست با در نظرداشت ظرفیت‌ها و درخشش خوب بازیکنان در رقابت‌های چمپینزترافی، تهیه شده است.

در فهرست اعلام‌شده نام بیش از 4 بازیکن تیم کریکت پاکستان که برای نخستین‌بار قهرمان این رقابت‌ها شد است، اما از بازیکنان کریکت آفریقای جنوبی، سریلانکا و آسترالیا در این فهرست نامی برده نشده است.

فخرزمان بهترین بازیکن این رقابت‌ها، حسن علی برندۀ توپ طلا و سرفراز کاپیتان تیم ملی کریکت پاکستان و جنیدخان آغاز کنندۀ بازی از پاکستان، اوپنر شیکر، پیشتازترین توپ‌زن، ویراد کوهلی و بهنی‌شور کمار از هندوستان، عادل رشید، جوو روت و بین استوکساو از انگلستان، تمیم اقبال از بنگله‌دیش و کین ویلیم‌سن، کاپیتان و بهترین بازیکن از زیلاند جدید، 12 بهترین بازیکنان شامل فهرست هستند.

بر بنیاد معلومات داده شده، مدیرعمومی فدراسیون جهانی کریکت، سه خبرنگار رسانه‌های نامی، مایکل اترتن، کاپیتان پیشین تیم ملی کریکت انگلستان، سورف گنگولی، کاپیتان پیشین تیم ملی هندوستان و رمیز راجای پاکستانی هیأت منتخب بهترین بازیکنان هستند.