سه‌شنبه 1 حوت|اسفند 1396 برابر با 20 فبروری 2018

تیم فوتبال 23 سال افغانستان به ریاض می‌رود 19 سرطان|تیر 1396

 

تیم فوتبال 23 سال افغانستان برای اشتراک در جام قهرمانی 23 سال آسیا عازم عربستان سعودی می‌شود.

اعضای گروه 25 نفرۀ تیم ملی فوتبال برای اشتراک در این رقابت اعلام شده‌اند و افغانستان در گروه «ب» در این رقابت‌ها اشتراک می‌کند.

حمیدالله وکیلی، محمدفردین کوهستانی، فیصل‌احمد احمدی، سیدنوید ندیم، عبیدالله افضلی، جمیل‌ ناصری، حمید حبیبی، امان‌الله سرداری، محمدروید سمندری، حسین‌علیزاده، مرتضی جعفری، محمدهاشمی، یارمحمد، رضا الله‌یاری، رحمت‌الله خیرخواه، محمدرشید افغان، خلیل‌احمد احمدی، عبدالرازق غفوری، رمیز فاروق، هدایت‌الله قریشی، الیاس‌احمد منوچهر، محمدیوسف مهندسزاده و محمدنادر علمی اعضای تیم 23 سال فوتبال کشورند که در این رقابت‌ها اشتراک می‌کنند.

سیدعلی کاظمی، سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان به سلام‌وطندار می‌گوید، قرار است تیم ملی 23 سال افغانستان به تاریخ 16 ماه جولای امسال عازم ریاض شود و بازی‌ها برای پنج روز به تاریخ 19 این ماه برگزار خواهد شد.

تیم فوتبال افغانستان در گروه «ب» با کشورهای عراق، عربستان سعودی و بحرین بازی می‌کند. افغانستان به ترتیب با این کشورها به تاریخ 19، 21 و 23 روبه‌رو خواهد شد.

در این رقابت‌ها تیم‌های بیشتر از 40 کشور جهان در ده گروه اشتراک کرده‌اند.

تیم پیروز هر گروه به رقابت‌های 23 سال جام 2018 آسیا راه خواهد یافت. همچنان شش دومین تیم‌های برتر نیز شانس راه‌یابی به مرحلۀ پایانی را به دست خواهند آورد که در چین برگزار می‌شود.

قرار است جام قهرمانی 23 سال آسیا در سال 2018 میلادی از تاریخ 9 جولای تا 27 این ماه میان 16 تیم برتر برگزار شود.