شنبه 4 حمل|فروردین 1397 برابر با 24 مارچ 2018

مداخلۀ شماری از اعضای مجلس در اجرای پروژه‌های خوست 25 اسد|مرداد 1396

 

مسؤولان اتاق تجارت و صنایع ولایت خوست می‌گویند، شماری از اعضای مجلس نماینده‌گان در عملی‌شدن پروژه‌های زیربنایی این ولایت مداخله می‌کنند. نواب امیرزی، رییس اتاق تجارت و صنایع خوست به سلام‌وطندار می‌گوید که شماری از اعضای مجلس نماینده‌گان از این راه پول به دست می‌آورند و این کار سبب تأخیر در تطبیق پروژه‌ها می‌شود.  

به گفتۀ او، هنگامی که هیأتی برای نظارت از این پروژه‌ها فرستاده‌ می‌شود شماری از اعضای مجلس به این هیأت نیز امتیاز می‌دهند تا نتیجۀ کار را مثبت ارایه کند. آقای امیرزی، از حکومت می‌خواهد که دست اعضای مجلس نماینده‌گان را از پروژه‌های زیربنایی کوتاه کند.

زهره جلال، عضو شورای ولایتی خوست، مداخلۀ اعضای مجلس نماینده‌گان در عملی‌شدن پروژه‌های زیربنایی را بی‌عدالتی می‌خواند و می‌گوید، این کار کیفیت پروژه‌ها را پایین آورده است.

محمد داوود، معاون ریاست اقتصاد خوست می‌گوید، در کمیسیون تدارکات نماینده ندارند و نمی‌دانند که چه‌کسانی در بخش عملی‌شدن پروژه‌های زیربنایی در این ولایت مداخله می‌کنند.

اما شیر پادشاه، معاون والی خوست می‌گوید، تاکنون اسنادی وجود ندارد که نشان‌دهندۀ دست‌داشتن اعضای مجلس نماینده‌گان در عملی‌کردن پروژه‌های زیربنایی باشد.