شنبه 4 حمل|فروردین 1397 برابر با 24 مارچ 2018

اعلام فهرست بازیکنان افغانستان در برابر عمان و اردن 29 اسد|مرداد 1396

 

بر بیناد معلومات فدراسیون فوتبال افغانستان تیم ملی فوتبال کشور به تاریخ 30 آگست سال روان در یک رقابت دوستانه برابر تیم ملی فوتبال کشور عمان به میدان می‌رود.

این دیدار دوستانه ساعت 7:30 شب به وقت افغانستان به میزبانی عمان در شهر مسقط برگزار می‌شود.

مسؤولان فدراسیون فوتبال افغانستان هدف از این دیدار دوستانه را آماده‌گی برای دیدار بعدی عنوان می‌کنند که پس از این دیدار دوستانه، تیم ملی فوتبال افغانستان به هدف راه‌یابی در مسابقات فوتبال جام آسیا، برابر تیم ملی اردن به میدان می‌رود.

اویس عزیزی، حمیدالله وکیلی و قیس وهاب دروازه‌بانان، حسن امین، مصطفی حدید، بن‌یامین نجم، کنشکا طاهر، میلاد انتظار، مسیح سیغانی، احمدآرش هاتفی و اسلام‌الدین امیری مدافعان و فیصل شایسته، مازیار کوه‌یار، شریف محمد، فرشاد نور، اباسین علی‌خیل، مصطفی زازی و قیس شایسته از بازیکنان مرکزی تیم ملی فوتبال افغانستان شامل فهرست اعلام شده هستند.

همچنان زبیر امیری، خیبر امانی، امید پوپلزی، جبار شرزه، امرالدین شریفی و بلال آرزو مهاجمان این دیدار خواهند بود.

سید علی کاظمی، مسؤول ارتباطات عامۀ فدراسیون فوتبال افغانستان به سلام‌وطندار می‌گوید که میلاد سالم و نورالله امیری به علت مصدومیت و مصطفی آزادزوی، فرید سادات و عمران حیدری هم به علت مصروفیت در باشگاه‌ها، دعوت تیم ملی را نپذیرفتند.

قرار است دیدار مهم تیم‌های ملی افغانستان و اردن به هدف راه‌یابی در مسابقات جام فوتبال آسیا به تاریخ 5 ماه سپتامبر سال‌جاری برگزار شود.