شنبه 4 حمل|فروردین 1397 برابر با 24 مارچ 2018

راشد آرمان برای بازی در لیگ «بیگ باش» انتخاب شد 23 سنبله|شهریور 1396

 

تیم کریکت ایدلید سترایکرزِ استرالیایی اعلام کرده است که راشد آرمان بازیکن مشهور افغانستان در هفتمین دور مسابقات «بیگ باش» در ترکیب این تیم ظاهر می‌شود.

این تیم در صفحۀ تویتر رسمی‌اش نوشته است که گفت‌وگوهایش با راشد آرمان، بازیکن مستعد افغانستانی به پایان رسیده و در این دور مسابقات بیگ باش او را با خود دارند.

قرار است هفتمین دور مسابقات بیگ باش تا پایان ماه دسامبر سال روان به میزبانی استرالیا میان هشت تیم برگزار شود.

با این حال راشد آرمان، یگانه بازیکن افغانستانی‌ست که در تاریخ کریکت کشور در لیگ‌های بازرگانی بنگله‌دیش، هندوستان، ویست اندیز و بیگ باش بازی می‌کند.

پاکستان نیز از او برای حضور در ترکیب تیم جوانان پشاور و بازی در سوپر لیگ دعوت کرد، اما به خاطر گرفتاری‌ها در تیم ملی در این مسابقات حضور نیافت.

راشد آرمان هم از بازی در لیگ بیگ باش استرالیا خوشی می‌کند و می‌گوید که حضورش در این لیگ برای تمامی افغانستانی‌ها افتخار است.

جیسن گلیسپی، مربی تیم ایدلید سترایکرز نیز جذب راشد آرمان را دستاورد بزرگی می‌خواند و می‌گوید که راشد آرمان جوان مستعد و بازیکن خوب کریکت افغانستان است.

قرار است دور هفتم مسابقات 20آوره‌یی «بیگ باش» به تاریخ 19 ماه دسامبر سال روان آغاز شود که پس از 43 بازی به تاریخ 4 ماه فبروری به پایان می‌رسد.